Slávisté se zúčastnili dalších zimních halových turnajů v Týně nad Vltavou.

V Týně se odehrály další dva turnaje. Prvním byla dvojková akce, kde premiérově startovala dvojice F. Buddeus a Burda, druhou dvojici tvořili zkušenější Šperlík s Voltrem.

"Filipa Buddeuse s Honzou Burdou dlouho svazovala nervozita, nebyli schopni podat tréninkový výkon. Hořela mezihra i útok. Dobře zahráli až v osmifinále, kde prohráli ve třetím setu. Lépe se vedlo dvojici Honza Šperlík, Standa Voltr. Ve skupině hráli v pohodě, skončili druzí a v osmifinále vyhráli. Ve čtvrtfinále ale podlehli po boji ve třetím setu prvoligové dvojici Radomyšle," informoval trenér David Havlík.

Zimní série turnajů v Týně pokračovala hlavním turnajem trojic. Sešívané zde reprezentovala čtveřice Volf, Talpa, J. Fürbacher, Voltr.

"Měli jsme poměrně těžkou základní skupinu. První zápas s Čelákovicemi nebyl špatný, obrana makala, ale neprosazovali jsme se tolik na útoku. Následoval zápas s Radomyšlí, tam nás jednoznačně přejeli. Nebylo čím je zaskočit, na menším hřišti nás Hokr rozstřílel. Pak jsme šli na jediného slabšího soupeře z Českých Budějovic a toho jsme jednoznačně porazili. Šlo se nahoru z třetího místa na Karlovy Vary, které celý turnaj vyhrály. První set nám smázly asi 10:2, druhý byl do osmiček vyrovnaný a pak přišly dvě naše chyby. Kluci se všichni ve hře protočili. Jsem rád, že už se snad uzdravil Martin Volf, který dva měsíce nekopnul do balonu. Proti velkým blokařům to naši menší smečaři měli složité, ale nehráli jsme na ně ani moc chytře. Měli jsme dost chyb na příjmu, na nahrávce nebyla myšlenka podle postavení bloku a v poli jsme zbytečně vybíhali dopředu, což soupeř trestal. Máme do soutěže nad čím přemýšlet," zhodnotil akci trenér Havlík.