Vítězná jízda sešívaných pokračuje. V prvním semifinálovém střetnutí 2. ligy mužů dokázali těsně zvítězit 5:4 na půdě karlovarské rezervy.

SK Liapor Karlovy Vary B – SK Slavia Praha: 4:5

Domácím sice chyběli fluktuující juniorští reprezentanti Hokr s Tolarem, ale i tak do utkání vyslali hned desítku hráčů. Slávisté měli jen sedm, postrádali zejména Šperlíka a Volfa. Úvodní dvojice přinesly bodovou dělbu, když v té první domácí exmistři světa Bláha s Dvořákem podlehli P. Řepkovi s A. Fürbacherem, ale poté Pecina s T. Gregorem zdolali Prachára, M. Krunerta a alternujícího Voltra. Body se dělily i ve trojkách, ale po odlišném průběhu. Hostující trio P. Řepka s bratry Fürbacherovými otočilo nepříznivý vývoj a posledním možným míčem přetlačilo Bláhu, Dvořáka a Nozara. Druhá trojka hostů s Prachárem, M. Krunertem a Voltrem ale v souboji s Pecinou, T. Gregorem a Zrzaveckým propadlo. Jediný nepárový zápas, singl, zcela ovládl A. Fürbacher, na kterého neměl nárok T. Gregor. A hosté šli do dvoubodového trháku, když Prachár, Krunert a Voltr po divokém průběhu udolali trojku Bláhy, P. Gregora, Nozara a střídajících Dvořáka a Veselého. Domácí ale ještě nechtěli končit a v poslední trojici dne Pecina, T. Gregor a Zrzavecký byli znovu úspěšní, tentokrát proti P. Řepkovi, A. a J. Fürbacherovými. Srovnání stavu duelu zajistila výhra dvojice Bláha, Dvořák nad Prachárem, Voltrem a střídajícím M. Krunertem. O výsledku se tak rozhodlo až v devátém zápase. O dva míče v každé sadě byli lepší hostující P. Řepka, A. Fürbacher a naskočivší A. Řepka, kteří porazili Pecinu a T. Gregora.

„Až poslední čtvrteční trénink měl parametry tréninku pro tuto část sezóny. Chyběli nám Šperlík s Volfem, ale už jsme měli k dispozici Prachára s Krunertem. Na nich zpočátku bylo vidět, že delší čas nekopali a trápila je mezihra. Důležité ale bylo, že dokázali porazit druhou domácí trojku, což nám zajistilo tři pokusy na výhru. První naše část sestavy Pavla Řepky a Fürbacherů potvrdila formu a ztratila jen jeden dílčí zápas. K tomu Adam Fürbacher snadno ovládl důležitý zápas singlu. Bylo to vyhecované bojovné utkání proti velezkušenému a početnému soupeři a skončilo příjemnou výhrou,“ řekl trenér David Havlík.