(Jindřichův Hradec) Svou soutěžní premiéru mají za sebou hráči a trenér A týmu, kteří startovali na halovém turnaji dvojic v Jindřichově Hradci.

Do brány České Kanady vyrazili slávisté s třemi sestavami, v turnaji k nim přibylo dalších 28 soupeřů. Jako C sestava startovali Matěj Benák a Adam Řepka. V základní skupině přehráli Vinoř A, prohráli s Trhovými Sviny a remizovali s českobudějovickým Dynamem. Po postupu ze druhého místa v šestnáctifinále porazili 2:1 Strakonice B. Poté je čekalo derby s první klubovou sestavou, které skončilo porážkou 0:2.

Béčko, ve kterém se protočili Martin Volf, Jan Šperlík a Stanislav Voltr ml., ve skupině zdolalo první českobudějovickou dvojici, remizovalo se Znojmem a prohrálo se silnou trojicí, složenou z hráčů Karlových Varů a Modřic (Tolar, Svoboda). V šestnáctifinále zdolalo 2:0 Dynín, v osmifinále stejným poměrem Radomyšl. V souboji o postup mezi nejlepší čtyřku podlehlo 9:10 ve třetím setu Třeboni B (Žikeš, Rychlý).

První sestava s Adamem Fürbacherem a Matejem Prachárem postoupila ze základní skupiny přímo do osmifinále díky výhrám s Táborem, Třeboní B a lepší remíze s extraligovou dvojicí a pozdějším vítězem turnaje, Pachman, F. Hokr. V prvním představení v play-off zdolala v derby C tým. Ve čtvrtfinále ale podlehla Radomyšli s nestárnoucím exligistou Nepodalem 0:2.

„Dvě sestavy skončily na 5.-8. místě, třetí o patro níže. Tajně jsem doufal, že zejména naše první dvojice se do čtyřky dostane, protože do té dobry hrála velmi pohodově a jednoduše. Bohužel čtvrtfinále jí vůbec nevyšlo. Celkově všechny naše sestavy podaly dobrý a bojovný výkon. Kromě tradičních opor mě příjemně překvapil Matěj Benák, který hrál disciplinovaně a nekazil,“ okomentoval výkon na turnaji trenér David Havlík.