Druhé místo na halovém turnaji v Milevsku vybojovala sestava Pavel Řepka, Adam Řepka a David Havlík.

Na turnaj do Milevska odjely dvě trojice. Áčko složili Matěj Benák, Martin Volf a Jakub Fürbacher. Ti v základní skupině přehráli Strakonice, Milín i kombinovanou sestavu Radomyšle a Strakonic, ale pak podlehli domácí formaci. Ze skupiny postoupili z prvního místa do osmifinále, kde otáčeli nepříznivý průběh s pražskou Vinoří. Stop v turnaji pro sešívané znamenal čtvrtfinálový souboj se Slavičínem (Pfeifer, Kozár, Nováček), znamenající konečné 5.-8. místo. 

"I když v cestě nestáli soupeři nejzvučnějších jmen, musím kluky pochválit za bojovnost. Vyčetl bych jim ale slabší psychickou odolnost při nepříznivých vývojích stavu zápasů," řekl trenér David Havlík.

Béčko s bratrskou dvojicí Pavla a Adama Řepkových doplnil hrající trenér David Havlík. Ve skupině se vypořádalo s trojicí Radomyšle, se sestavou Spadne to a ženskou reprezentační dvojicí, doplněnou extraligovým Trucem. V osmifinále sešívaní skolili českobudějovické Dynamo, ve čtvrtfinále těsně přetlačili plzeňskou Bílou Horu a v semifinále Lotry (Kocanek, Kruncl, Karabáček). Ve finále čekal Slavičín, přemožitel A sestavy. Ani tady se ale červenobílým barvám nedařilo na soupeře vyzrát a byl z toho tak stříbrný stupínek.

"První set jsme ještě se soupeřem drželi vyrovnanou partii. Upřímně musím říct, že celý zápas jsme tahali za kratší konec provázku. Soupeř nás deklasoval tvrdými klepáky a zaslouženě si odnesl vítězství v turnaji," doplnil David Havlík.

Konečné pořadí turnaje:

1. Slavičín (Pfeifer, Kozár, Nováček)
2. SK Slavia Praha B (P. a A. Řepkové, Havlík)
3. Vestec (Bálek, Hron, Beránek)
4. Lotři (Kocanek, Kruncl, Karabáček)