Rozhovor s Janem Nagym, manažerem marketingu společnosti SHERLOG Technology a.s.

Na pozici generálního partnera areálu nohejbalu SK Slavia Praha bude minimálně v letech 2023-24 působit společnost SHERLOG Technology, a.s. Na důvody spolupráce jsme se zeptali marketingového manažera společnosti Jana Nagyho.

Pane Nagy, přibližte nám ve stručnosti, čím se vaše společnost zabývá?

Společnost SHERLOG Technology, a.s. se už přes 30 let zabývá zabezpečením vozidel. Díky našemu unikátnímu rádiovému zabezpečení si dovolím tvrdit, že jsme pořád jedničkou v tomto oboru. Kromě zabezpečení vozidel se zabýváme také monitorovacím systémem SHERLOG Trace, který slouží pro vedení elektronické knihy jízd. Naším cílem je nabízet kvalitní české řešení, na které se mohou naši zákazníci 100% spolehnout.

Proč se společnost SHERLOG rozhodla pro tak vysoké partnerství nohejbalového oddílu SK Slavia Praha?

Naše společnost se od samého začátku ráda angažovala ve sportu. Aktuálně se nám zalíbil projekt pomoci nohejbalovému týmu SK Slavia Praha s vybudováním zázemí, tak aby mohla časem hrát nejvyšší ligu.

Většina prostředků bude využita pro rekonstrukci areálu v Edenu. Jak se vám areál líbí?

Areál Slavie je velmi obrovský a je vidět, že některé části byly dlouhou dobu zanedbávané, včetně části s antukovými hřišti. Pro ligová nohejbalová utkání bude nutno vložit hodně práce a úsilí pro reprezentativní hřiště a zázemí. Od klubu je vidět veliké nasazení, což nás samozřejmě zaujalo, a proto i tento klub podporujeme.

Ač zakladatel nohejbalu, na nohejbalové scéně si ostruhy bude muset Slavia teprve vydobýt. Sledujete výsledky klubu v prvním soutěžním ročníku?

Rozhodně výsledky sleduji a nejen já. Ve společnosti máme několik nohejbalových nadšenců, kteří nejen sledují výsledky, ale i aktivně hrají, ač na nižší úrovni.

Vy sám se věnujete jakému sportu?

Já se od malička věnuji volejbalu, jak šestkovému, tak i beach volejbalu. Jak říkám, není lepší sport než kolektivní sport. Člověk tak získá kamarády na celý život a je úplně jedno, čím se kdo živí, kolik vydělává. Na hřišti jsme si všichni rovni a jsme jeden tým.

Jak jste na tom s nohejbalem?

Jelikož nohejbal i volejbal jsou tak trochu podobné sporty, které se hrají převážně v létě na antuce, často na stejných místech, tak v rámci soustředění nebo i teď s kamarády na chatách stáhneme „sako“, vyměníme ruce za nohy a jdeme si kopnout. Žádný zázrak to není, ale o to nám ani nejde.

A jak je vám blízký sešívaný dres?

Já osobně nejsem fanouškem žádného klubu, ale dokáži ocenit jakýkoliv dobrý výkon a fair play hru. V mezinárodním měřítku samozřejmě fandím vždy českému týmu.